Startlista
70 | |||
10 km Herrar | |||
200 | Tomas Achen | Björnstorps IF | |
159 | Erpur Adalsteinsson | Björnstorps IF | |
136 | Simone Alasadi | Metso Sweden Ab | |
21 | Steen Andersen | Avonova Hälsa Ab | |
87 | Björn Andersson | Is Göta | |
83 | Dennis Andersson | ||
18 | Jonas Andersson | Avonova Hälsa Ab | |
183 | Kalle Andersson | ||
46 | Patrik Andersson | ||
91 | Truls Andersson | Is Göta | |
110 | Stefan Antonius | Team Antonius | |
194 | Jesper Arnshed | ||
105 | Patric Astrén | Ryssbergets IK | |
167 | Botond Asztalos | ||
143 | Micael Axelsson | Kävlinge | |
71 | Andrea Azzalin | Comune Di Villalvernia (Al) - | |
25 | Davide Azzalin | Avonova Hälsa Ab | |
23 | Micael Berglund | Avonova Hälsa Ab | |
69 | Linus Bladh | Avonova Hälsa Ab | |
152 | Per Blomgren | ||
184 | Håkan Broberg | ||
142 | Ramiz Bunjaku | ||
38 | William Carlström | Kustjoggarna | |
5 | Peter Cedergren | ||
88 | Erik Cederquist | Is Göta | |
79 | Anders Claesson | Assemblin | |
78 | Ronnie Clair | Assemblin | |
160 | Magnus Dahlsjö | Kustjoggarna | |
27 | Fredrik Davidsson | Sydkustenmarathon.Se | |
131 | Andreas Edvardsson | ||
135 | Andreas Edvardsson | Metso Sweden Ab | |
171 | Kenneth Ekman | ||
119 | Niclas Ekström | Tetra Pak IF | |
45 | Patrik Eriksson | ||
120 | Daniel Erkander | Tetra Pak IF | |
208 | Juan Carlos Escobar | Förenade Care | |
54 | Christoffer Flystam | ||
62 | Patrik Fransson | ||
137 | Rasha Freij | Metso Sweden Ab | |
97 | Christian Frimann | Kustjoggarna Trelleborg | |
204 | Christer Fritze | ||
217 | Fredrik Fyhr | Mig Själv | |
150 | Stefan Förare | Kustjoggarna | |
34 | Johan Gannby | Vittsjö Gik | |
247 | Martin Gauslanot | ||
130 | Pierrick Gerard | Kustjoggarna | |
165 | Simone Giunti | Team Italia Lk | |
211 | Joakim Giöbel | ||
15 | Thomas Gunnarsson | Avonova Hälsa Ab | |
205 | Jonny Hansson | ||
190 | Peter Hansson | Björnstorps IF | |
55 | Rikard Hansson | Trelleborg Ab | |
161 | Robert Harnisch | Kustjoggarna | |
218 | David Hartman | Björnstorp IF | |
63 | Jan Herbertson | ||
113 | Gustav Heurlin | Trelleborg Ab | |
233 | Jesper Holmgren | ||
29 | Patrik Håkansson | ||
239 | C Ingemansson | ||
121 | Luis Inzunza | Tetra Pak IF | |
98 | Dan Isaksson | Skånska Rörinstallationer Ab | |
64 | Anders Johansson | Kustjoggarna | |
172 | Max Johnsson | ||
173 | Peter Johnsson | ||
32 | Gustav Jonsmeden | Avonova Hälsa Ab | |
144 | Olof Jönsson | Kämpinge | |
66 | Patrik Jönsson | Lonesomerunners | |
240 | Niels Jörgensen | ||
43 | Mikael Karlberg | ||
209 | Denny Karlsson | Ramirent | |
187 | Frey Karlsson | Björnstorps IF | |
7 | Markus Karlsson | ||
238 | Mikael Karlsson | ||
36 | Stefan Karlsson | Vittsjö Gik | |
108 | Lars Kaspersson | Team Kaspersson | |
75 | Ulf Kjellin | Assemblin | |
157 | Anders Knutsson | ||
115 | Vincent Knutsson | ||
114 | Wilhelm Knutsson | ||
68 | Gerry Kristensson | Kustjoggarna | |
203 | Per Kvist | ||
103 | Eric Lacayo | Björnstorps IF | |
74 | Christer Larsson | Entré | |
11 | Håkan Larsson | IFK Trelleborg | |
122 | Johan Larsson | Tetra Pak IF | |
57 | Linus Larsson | ||
174 | Markus Lilienberg | Sweden Runners | |
76 | Jimmy Liljenberg | Assemblin | |
86 | Anton Linberg | Is Göta | |
17 | Magnus Lindbom | Avonova Hälsa Ab | |
12 | Jens Lindquist | ||
195 | Fredrik Lindström | ||
61 | Patrik Lindström | ||
236 | Björn Ljungbertz | ||
3 | Daniel Lund | Gantofta | |
22 | Johan Lundberg | Avonova Hälsa Ab | |
199 | Magnus Lundberg | IFK Trelleborg | |
73 | Erik Lundström | Entré | |
82 | Johan Länström | Advokatfirman Johan Länström | |
133 | Joakim Magnusson | Metso Sweden Ab | |
49 | Christian Massicks | ||
118 | Sebastian Meglic | Trelleborgs Kommun | |
202 | Russell Metoyer | ||
100 | Peter Mueller | Skånska Rörinstallationer Ab | |
180 | Stephen Murray | Björnstorps IF | |
37 | Billy Mårtensson | Heleneholm | |
84 | Alex Nilsson | ||
129 | Christian Nilsson | Assemblin | |
228 | Jonas Nilsson | ||
102 | Ronny Nilsson | Flint Cps Inks | |
106 | Thomas Nilsson | Trelleborgs Allehanda | |
111 | Tomas Nilsson | Lund | |
241 | Olav Norheim | ||
154 | Niklas Olausson | ||
230 | Patrik Olofsson | ||
116 | Anders Olsson | IFK Trelleborg Friidrott | |
65 | Andreas Olsson | ||
212 | Anton Olsson | ||
225 | Bengt Olsson | ||
67 | Jörgen Olsson | ||
227 | Jörgen Olsson | Björnstorp IF | |
156 | Ronnie Olsson | ||
186 | Henrik Orre | Björnstorps IF | |
244 | Stefan Palm | ||
104 | Andreas Persson | ||
176 | Anton Persson | Karpen | |
146 | Karl-Erik Persson | Friskis Svettis Staffanstorp | |
237 | Ola Persson | ||
139 | Per Persson | Lillevägen | |
58 | Samuel Persson | Sollentuna | |
175 | Simon Persson | Karpen | |
153 | Mattias Petersson | Flyingemultisport | |
1 | Roland Petersson | 40.E Gången! | |
24 | Dino Pjanic | Avonova Hälsa Ab | |
56 | Per Pålsson | Sweden Runners | |
123 | Magnus Ramstedt | Tetra Pak IF | |
148 | Emilio Rigo | ||
59 | Christian Ring | Kustjoggarna | |
124 | Andres Rios | Tetra Pak IF | |
72 | Rocco Ritorti | Comune Di Villalvernia (Al) - | |
31 | Lars Rosdahl | Avonova Hälsa Ab | |
170 | Anders Rundqvist | Tre-Mek | |
229 | Timo Råstrander | ||
134 | Carl Samuelson | Metso Sweden Ab | |
185 | Timor Sandberg | Trångsvikens IF | |
39 | Per Saurow | Kustjoggarna Trelleborg | |
145 | Robert Schoug | Ifc Skurup | |
149 | Georg Schramm | ||
226 | Robert Selse | ||
245 | Fredrik Shylten | ||
52 | Mikael Sigstedt | ||
216 | Magnus Sjöberg | ||
101 | Mathias Sjölin | Skånska Rörinstallationer Ab | |
248 | Mathias Sjölin | ||
169 | Jörgen Sjöslätt | Skurup | |
2 | Emanuel Sjöström | ||
163 | Johan Sjövall | Umara Sc | |
196 | Joakim Smedberg | Trelleborg | |
188 | Markus Sollven | Björnstorps IF | |
140 | Simon Sollvén | Team Trelleborg Triathlon | |
16 | Chris Steding | Avonova Hälsa Ab | |
80 | Martin Stigmar | Vittsjö Gik | |
50 | Mikael Strandberg | ||
85 | Viktor Ståhl | Solvikingarna | |
242 | Bengt Svensson | ||
126 | Mats Svensson | Tetra Pak IF | |
214 | Bosse Söderberg | Hagespissarna | |
77 | Mattias Sörensen | Assemblin | |
189 | Peter Tall | Björnstorps IF | |
181 | William Tengstrand Nugent | ||
42 | Ingemar Thörn | Trelleborg Wheel Systems Nordi | |
219 | Andreas Tjellander | Is Göta | |
127 | Marco Diego Vittori | Tetra Pak IF | |
47 | Jonas Welin | Wm-Mobile | |
178 | John Wennerholm | ||
177 | Tomas Wennerholm | ||
234 | Erik Wesser | ||
92 | Henrik Westerblad | ||
168 | Fredrik Westman | Västervång | |
132 | Tony Yoo | Wm-Mobile | |
141 | Robert Zubkowicz | ||
4 | Timmy Åhrman | Sweden Runners | |
93 | Jörgen Åkerman | Avonova Hälsa Ab | |
60 | Andreas Öller | ||
246 | Anders Östergren | ||
231 | Anders Östman | ||
10 km Damer | |||
201 | Birgitta Andersson | ||
35 | Stina Andersson | ||
193 | Gen Blansch | Björnstorps IF | |
179 | Anette Bramstorp | ||
20 | Linn Börjesson | Avonova Hälsa Ab | |
89 | Josefin Carlberg | Is Göta | |
164 | Vera Carlberg | Is Göta | |
9 | Therese Christensen | Trelleborgskommun | |
81 | Karolina Clair | ||
151 | Maria Dimitriu | Trellebogs Kommun | |
28 | Anneli Edvardsson | ||
40 | Malin Ekenstierna | ||
6 | Sofie Hedlund | ||
26 | Ulrika Hougland | Avonova Hälsa Ab | |
243 | Freja Härstedt | ||
70 | Fia Höjer | Avonova Hälsa Ab | |
192 | Karolina Jagesten | Björnstorps IF | |
41 | Anna Jones | Akuten Malmö | |
99 | Anette Karlsson | Skånska Rörinstallationer Ab | |
107 | Irene Kaspersson | Team Kaspersson | |
138 | Lena Kirppu | Malmö | |
10 | Maria Knezovic | Trelleborgs Kommun | |
51 | Anna Kowalczyk | Drużyna Ml Polen | |
19 | Emma Kristoffersson | Avonova Hälsa Ab | |
30 | Carin Kronbeck | ||
112 | Anna Källqvist | Trelleborg Ab | |
158 | Amanda Lahti | Wictorious Health | |
96 | Marie Lander | Heleneholm IF | |
155 | Davilda Lareva | Trelleborg Sim | |
191 | Camilla Lindholm Borg | Björnstorps IF | |
210 | Karin Lindros | Team Fighting For Fia | |
182 | Ingrid Magnusson | ||
198 | Olivia Massey | ||
232 | Ann-Sofie Mertinez Riqué | ||
53 | Emily Millnert | ||
109 | Emma Nilsson | ||
207 | Petra Nilsson | Larsson-Klanen | |
206 | Matilda Nordahl | Larsson-Klanen | |
215 | Åsa Norheim | Trelleborgs Kommun | |
33 | Nadja Nyman | Trelleborgs Kommun | |
90 | Marie Olsson | Is Göta | |
95 | Monica Persi | Comune Di Villalvernia (Al) | |
166 | Lotten Pettersson | ||
197 | Anne-Sophie Samnegård | Friskis&Svettis | |
125 | Irene Santos | Tetra Pak IF | |
8 | Mariella Sommer Martinez | Sweden Runners | |
162 | Marina Stoltz | Heleneholms IF | |
117 | Camilla Tangvald | Trelleborgs Kommun | |
14 | Ingrid Thulin | ||
235 | Annika Thunell | ||
147 | Eva Tingberg | ||
44 | Stephanie Vanderos | ||
128 | Carolina Weiss | Tetra Pak IF | |
48 | Ella Wesonius | ||
13 | Camilla Wiedewilt | ||
94 | Louise Wolfbrandt | Avonova Hälsa Ab | |
213 | Diana Ziegler | Proklinik Vellinge | |
5 km Herrar | |||
889 | Nino Abrigo | Tre-Mek | |
991 | Håkan Adolfsson Plym | ||
907 | Marcus Ahlbin | ||
823 | Ali Al-Mahdawi | Avonova Hälsa Ab | |
927 | Svante Almgren | ||
810 | Mathias Andersen | Ea Installationer Ab | |
758 | Andréas Andersson | Assemblin | |
962 | Johan Andersson | Umia | |
729 | Kim Andersson | Flint Group | |
827 | Lars Andersson | ||
947 | Lennart Andersson | ||
1016 | Oskar Andersson | Umia | |
793 | Herman Astrén | Ryssbergets IK | |
865 | Rasmus Astrén | ||
725 | Thomas Bak | Trelleborg Ab | |
836 | Ulf Bengtsson | Kultur- Och Fritidsförvaltning | |
967 | Fredrik Billenqvist | Umia | |
891 | Ola Bogren | Tre-Mek | |
912 | Daniel Brobeck | Trelleborgs Karateklubb | |
854 | Emil Brunnberg | Eco Car Wash | |
938 | Per-Åke Carlsson | ||
808 | Jens Carlström | Ea Installationer Ab | |
769 | Alexander Clair | ||
953 | Matts Dahlkwist | Björklinge Sok | |
1014 | Mattias Dalsjö | Flint Group | |
922 | Erik Davidsson | Kunskapsskolan | |
860 | Joakim Edström | ||
863 | Joel Edström | ||
791 | Hugo Ekerlund | IFK Trelleborg | |
910 | Nils Emander | Trelleborgs Karateklubb | |
971 | Patrik Ericsson | Team Visomcyklar.Se | |
834 | Johan Eriksson | Sweden Runners | |
895 | Jonny Feldt | ||
801 | Hannes Fransson | Team Kaspersson | |
850 | Axel Frej | Axel&Marcus IF | |
787 | Robert Fridh | Skånska Rörinstallationer Ab | |
943 | Alexander Ganz | ||
861 | Jesper Granqvist | ||
862 | Waldemar Granqvist | ||
734 | Jörgen Gånvall | Trelleborgs Bibliotek | |
1004 | Göran Gärdner | ||
840 | Carl Hall Karlström | Miljöpartiet De Gröna Trellebo | |
1015 | Christer Hallgren | ||
856 | Thomas Hallqvist | ||
948 | Christer Hansson | Trelleborg | |
949 | Jim Hansson | Trelleborg | |
750 | Pontus Hansson | Assemblin | |
905 | Thomas Hansson | ||
880 | Johan Hedin | Tre-Mek | |
1012 | Felix Heinonen | ||
958 | Hugo Hellberg | Team Hellberg | |
955 | Mikael Hellberg | Team Hellberg | |
703 | Hannes Herrström | Herrströms | |
702 | Henrik Herrström | Herrström | |
704 | Isabel Herrström | Herrström | |
928 | Joel Hirsch | Trelleborgs Bibliotek | |
711 | Timothy Hjälmroth | Avonova Hälsa Ab | |
825 | Jimmy Holmdahl | Åkeri Ab N O Nilsson | |
820 | Mustafa Hussin | Trelleborgs Kommun - Arbetsmar | |
1005 | Fredrik Härstedt | ||
1006 | Gustav Härstedt | ||
934 | Mikael Högström | Team Kåbran | |
959 | Jesper Hörnberg | Sydkustenmarathon.Se | |
916 | Ola Ivarsson | Trelleborgs Karateklubb | |
738 | Lars Jakobsson | Trelleborgs Kommun | |
792 | Tobias Jansson | Ttt | |
919 | Rolf Jarl | Trelleborgs Karateklubb | |
751 | Tord Jarlsborg | Assemblin | |
714 | John Jespersen | ||
868 | Markus Jondelius Hederos | ||
945 | Andreas Jönsson | ||
982 | Johan Jönsson | Trelleborgs Kommun | |
754 | Lukas Jönsson | Assemblin | |
775 | Richard Jönsson | Assemblin | |
809 | Victor Jönsson Lindell | Ea Installationer Ab | |
883 | Neo Jörme Rundqvist | Tre-Mek | |
936 | Mikael Karlsson | Björnstorps IF | |
997 | Ola Karlsson | ||
998 | Zebastian Karlsson | ||
797 | Göran Kaspersson | Team Kaspersson | |
786 | Andreas Kindmo | Skånska Rörinstallationer Ab | |
759 | Johan Kjellin | Assemblin | |
706 | Mikael Knöös | ||
989 | Nikolce Kocoski | ||
841 | Emil Kristiansson | ||
811 | Lucas Larsson | Ea Installationer Ab | |
970 | Gabriel Licke | Team Visom Cyklar | |
701 | Thobias Ligneman | Runtobyrun.Se | |
946 | Melvin Liljeberg | ||
963 | Kent Liljegren | Umia | |
731 | Fredrik Lindahl | Friskis & Svettis | |
784 | André Lindquist | Assemblin | |
1008 | Göran Lindqvist | ||
744 | Oscar Ljungkvist | Lindeborg | |
716 | Patrik Ljungkvist | Höllviken | |
941 | Erik Lundstedt | Tottenham Sweden | |
1003 | Björn Lüdtke | ||
983 | Wictor Magnusson Broder | Trelleborgs Kommun | |
886 | Benjamin Mahmutovic | Tre-Mek | |
713 | Torbjörn Malder | Avonova Hälsa Ab | |
788 | Janis Malmgren | ||
964 | Henrik Malmqvist | Umia | |
888 | Nick Mattsson | Tre-Mek | |
942 | Mercx Metoyer | ||
783 | Ronnie Mowide | Sobi | |
721 | Bo Mårtensson | Heleneholm | |
1002 | Jens Naterman | ||
878 | Jens Netteberg | Tre-Mek | |
829 | Henrik Nilsson | IFK Trelleborg | |
1009 | Johan Nilsson | ||
996 | Leif Nilsson | ||
813 | Linus Nilsson | Åkeri Ab No Nilsson | |
831 | Mikael Nilsson | ||
887 | Robert Nilsson | Tre-Mek | |
814 | Thorsten Nilsson | Åkeri Ab No Nilsson | |
1007 | Mikael Nisula | ||
833 | Håkan Nivestam | ||
893 | Roland Nord | ||
950 | William Nordahl | Larsson-Klanen | |
741 | Pontus Nordin | Ein | |
794 | Greger Nyberg | ||
806 | Tomas Nyberg | Trelleborgs Allehanda | |
796 | Nelis Nyberg-Pronk | ||
822 | Michael Nyman | ||
735 | Tobias Nyström | Tff | |
901 | Anders Olsson | ||
990 | Anders Olsson | ||
867 | Claes Olsson | ||
747 | Dennis Olsson | Assemblin | |
773 | Johan Olsson | Limhamn | |
737 | Jörgen Olsson | Lonesome Runners | |
818 | Lennart Olsson | Kustjoggarna | |
884 | Björn Oredsson | Tre-Mek | |
743 | Mattias Palm | Trelleborgs Bibliotek | |
781 | Mats Persson | Kropp O Fot | |
803 | Simon Persson | Höörs Is | |
926 | Elias Perstenius | ||
828 | Andreas Petersson | ||
904 | Mattias Petersson | ||
821 | Magnus Pettersson | ||
755 | William Phil | Assemblin | |
873 | Miguel Piteria Gomes | Metso Sweden Ab | |
795 | Keesjan Pronk | ||
700 | Anders Pålsson | 40E Gången! | |
900 | Mats Pålsson | ||
753 | Kristofer Rasmussem | Assemblin | |
906 | Samuel Rasmussen | Ok Kontinent | |
1001 | Max Ringström | ||
993 | Fabian Rolfsson | ||
871 | Anders Rosén | ||
869 | Colin Rosén | IFK Trelleborg | |
988 | Juha Salomies | IFK Trelleborg | |
843 | Emil Samnegård | Miljöpartiet De Gröna | |
1017 | Mark Sample | Avonova Hälsa Ab | |
874 | Carl Samuelson | Metso Sweden Ab | |
899 | Ulf Sandborg | ||
790 | Jakob Sandqvist | Mig Själv | |
779 | Kontakta Sekretariatet | ||
756 | Alexander Simonsson | Assemblin | |
855 | Jacob Sjögren | Fc Trelleborg | |
789 | Micke Sjöstrand | ||
749 | Lenni Smith | Assemblin | |
748 | Neo Smith | Assemblin | |
708 | Bernard Stamcar | ||
715 | Michael Storm | Avonova Hälsa Ab | |
965 | Andreas Strand | Umia | |
911 | André Strömberg | Trelleborgs Karateklubb | |
944 | David Ståhl | ||
972 | Victor Ståhl Segerhagen | ||
739 | Peter Svensson | ||
849 | Marcus Svensson-Frej | Axel&Marcus IF | |
752 | Kristofer Söderlindh | Assemblin | |
745 | Tommy Bilstrup Søndergaard | Avonova Hälsa Ab | |
812 | Måns Thelin | Ea Installationer Ab | |
1011 | Robin Tonkin | ||
1010 | Stefan Tonkin | ||
815 | Joakim Tuvesson | Åkeri Ab No Nilsson | |
885 | Andreas van Thiel | Tre-Mek | |
757 | Hampus Walör | Assemblin | |
981 | Torbjörn Weber | Trelleborgs Kommun | |
839 | Bert Westerberg | Ta | |
802 | Mehdi Zeraidi | Team Kaspersson | |
931 | Lucas Åkerman-Berndtsson | Trelleborg Ab | |
842 | Felipe Öst | Socialdemokraterna | |
985 | Per Öst | ||
5 km Damer | |||
908 | Tilde Ahlbin | ||
952 | Agneta Algander | Björklinge Sok | |
877 | Caroline Almgren | ||
932 | Elin Andersson | Kustjoggarna | |
805 | Vilma Andersson | Kunskapsskolan | |
974 | Evelina Andrén | ||
726 | Anatilde Bak | ||
969 | Alexandra Betmark | ||
903 | Anna Björkman | Trelleborgskliniken | |
845 | Cecilia Buder | Trelleborgs Kommun | |
712 | Amanda Carlsson | Avonova Hälsa Ab | |
727 | Thongsin Chaisanam | Team Seved | |
768 | Cecilia Clair | ||
915 | Sara Cosic | Trelleborgs Karateklubb | |
870 | Helena Dahlsjö | IF Friskis&Svettis Trelleborg | |
923 | Jessica Davidsson | Sydkustenmarathon.Se | |
920 | Ann Davilén | Trelleborgs Karateklubb | |
858 | Anjelika Edström | ||
859 | Anna Edström | ||
804 | Ida Edvardsson | Sports Club Oasen | |
761 | Kajsa Edvardsson | Assemblin | |
892 | Renée Ekman | ||
847 | Lina Ekström | Trelleborgs Kommun | |
852 | Marina Emilsson | ||
722 | Ditte Fagerlund | ||
776 | Anette Fredlund | Sportscluboasen | |
777 | Ebba Fredlund Green | Sportscluboasen | |
817 | Pernilla Granath Olsson | Åkeri Ab No Nilsson | |
710 | Madeleine Gustafsson | ||
857 | Amanda Hallqvist | ||
909 | Cajsa Hammargren | Kattebäckskolan | |
984 | Catja Hansson | ||
881 | Annelie Hedin | Tre-Mek | |
957 | Ebba Hellberg | Team Hellberg | |
956 | Åsa Hellberg | Team Hellberg | |
838 | Amanda Heurlin Laffrenzen | ||
940 | Hanna Hylén | Kattebäckskolan | |
771 | Eva-Kerstin Isgren | West Walkers | |
917 | Elin Ivarsson | Trelleborgs Karateklubb | |
921 | Linda Ivarsson | Trelleborgs Karateklubb | |
918 | Tyra Ivarsson | Trelleborgs Karateklubb | |
925 | Norah Jagesten | Björnstorps IF | |
875 | Dorota Jensen | Trelleborgs Kommun | |
832 | Ingrid Johansson | Metso Sweden Ab | |
872 | Vivianne Jäger | ||
882 | Charlotte Jörme | Tre-Mek | |
848 | Malin Kardos | Trelleborgs Kommun | |
772 | Susanne Karlström | Trelleborgs Kommun | |
799 | Emma Kaspersson | Team Kaspersson | |
800 | Erika Kaspersson | Team Kaspersson | |
798 | Johanna Kaspersson | Team Kaspersson | |
785 | Camilla Kindmo | Skånska Rörinstallationer Ab | |
760 | Gunilla Kjellin | Assemblin | |
707 | Alexandra Knöös | ||
732 | Alicia Lander | ||
837 | Nathalie Larsen | Trelleborgs Kommun | |
835 | Jenny Larsson | Trelleborg | |
999 | Kajsa Larsson | ||
762 | Liselotte Liljenberg | Assemblin | |
780 | Jonna Linder | Flint Cps Inks | |
954 | Eva Lindgren | Trelleborgs Kommun | |
709 | Jane Lindquist | ||
933 | Eija Lindqvist | ||
846 | Tina Ljungberg | Trelleborgs Kommun | |
853 | Ewa Lundh | ||
778 | Kristina Löfstedt | Arbetsmarknadsförvaltningen | |
830 | Louise Lönnqvist | IFK Trelleborg | |
705 | Maria Lövgren | ||
894 | Tess Malmqvist | ||
730 | Eva Melin | Mig Själv | |
782 | Mette Michelsen | Flint Cps Inks | |
774 | Ingela Morfelt | Limhamn | |
1000 | Karin Müeller | ||
720 | Birgitta Mårtensson | Heleneholm | |
851 | Helén Möller | ||
939 | Anna Navrozidou Lund | Gantofta | |
913 | Ebba Nelson | Trelleborgs Karateklubb | |
879 | Sara Netteberg | Tre-Mek | |
864 | Ingela Nilsson | Trelleborgs Kommun | |
816 | Johanna Nilsson | Åkeri Ab No Nilsson | |
973 | Ylva Nilsson-Fahlen | ||
740 | Ella Nordin | Gislövs IF | |
742 | Josefina Norman | ||
723 | Fanny Nyberg | Trelleborgs Kommun | |
896 | Emelie Nyström | ||
898 | Eva Olsson | ||
866 | Ingrid Olsson | ||
937 | Linnea Olsson | Team Kåbran | |
968 | Marie Olsson | Björnstorps IF | |
987 | Åsa Olsson | ||
736 | Jessica Pariola Fridlund | Avonova Hälsa Ab | |
995 | Jenny Peltola | ||
733 | Carolina Persson | Mexiko | |
914 | Isabelle Persson | Trelleborgs Karateklubb | |
826 | Lena Persson | Friskis Och Svettis | |
728 | Nemi Persson | Team Seved | |
770 | Louise Pettersson | ||
961 | Angelika Ravelin | ||
986 | Lotta Renevi | ||
824 | Petra Rolfson | Trelleborgs Kommun Team Ssg | |
992 | Karin Rolfsson | ||
980 | Annette Råstrander | ||
719 | Eve Sample | Avonova Hälsa Ab | |
1018 | Kirstie Sample | Avonova Hälsa Ab | |
960 | Salomé San Miguel | Miljöpartiet De Gröna | |
897 | Elin Sandborg | ||
890 | Signita Sandelin | Tre-Mek | |
763 | Louise Smith | Assemblin | |
924 | Lina Sollven | Björnstorps IF | |
951 | Liv Stafström | Larsson-Klanen | |
994 | Valentina Stoyanovska | ||
902 | Marie Strandberg | Trelleborgskliniken | |
819 | Jenny Svensson | Flint Cps Inks | |
929 | Fredrika Söder | Friskis&Svettis | |
930 | Maria Söderberg | Friskis&Svettis | |
764 | Tove Söderlindh | Assemblin | |
746 | Benedikte Søndergaard | Avonova Hälsa Ab | |
767 | Julia Sörensen | Assemblin | |
766 | Maja Sörensen | Assemblin | |
765 | Sandra Sörensen | Assemblin | |
724 | Isabella Vestergaard | Mai | |
844 | Hanna Wiberg | Trelleborgs Kommun | |
935 | Susanne Wiborn | Smygeskolan | |
876 | Gabriella Wikander Johansson | ||
Gång 5 km | |||
1412 | Christer Andersson | ||
1432 | Cilla Dahl Andersson | Socialdemokraterna | |
1414 | Evelina Andersson | Assemblin | |
1441 | Li Andersson | Trelleborgs Kommun | |
1013 | Ruben Andersson | Socialdemokraterna | |
1444 | Camilla Askelin | Trelleborgs Kommun | |
1462 | Fredrica Azzalin | Avonova Hälsa Ab | |
1402 | Inga Berggren | Friskis&Svettis Trelleborg | |
1417 | Tin Borg | West Walkers | |
1404 | Linda Borglin | ||
1405 | My Borglin | ||
1451 | Anna Brown | Trelleborgs Kommun | |
1403 | Ellis Carlström | Kustjoggarna | |
1452 | Peter Christensen | Tre-Mek | |
1459 | Marika Drijovska | Trelleborgskliniken | |
1458 | Goce Drijovski | Trelleborgskliniken | |
1447 | Gro Glad | Trelleborgs Kommun | |
1401 | Mari Hallberg | Avonova Hälsa Ab | |
1440 | Lina Hansson | Trelleborgs Kommun | |
1429 | Rose-Marie Hansson | Metso Sweden Ab | |
1443 | Stina Hattenhauer | Trelleborgs Kommun | |
1425 | Stella Holm | Avonova Hälsa Ab | |
1449 | Susanne Horn | Trelleborgs Kommun | |
1460 | Veselinka Jancevska | Trelleborgskliniken | |
1415 | Monica Jarlsborg | Assemblin | |
1450 | Lena Johansson | Trelleborgs Kommun | |
1445 | Annika Jönsson | Trelleborgs Kommun | |
1427 | Berit Jönsson | Oasenpinglorna | |
1406 | Carin Jönsson | ||
1446 | Larisa Jörgensen | Trelleborgs Kommun | |
1467 | Mats Karlström | West Walkers | |
1413 | Anton Kjellin | Assemblin | |
1456 | Mats Lantz | Tre-Mek | |
1426 | Monica Larsson | Oasenpinglorna | |
1421 | Peter Larsson | Trelleborg Ind | |
1464 | Klara Liljenberg | Assemblin | |
1442 | Sofie Lindkvist | Trelleborgs Kommun | |
1431 | Mathilda Ljung | Socialdemokraterna | |
1409 | Maria Ljung- Kristensson | ||
1428 | Ann Magret Lundqvist | Oasenpinglorna | |
1420 | Elisabeth Malder | Avonova Hälsa Ab | |
1457 | Micael Mattsson | Tre-Mek | |
1438 | Srdan Mihajlovic | Socialdemokraterna | |
1437 | Tanja Mihajlovic | Socialdemokraterna | |
1461 | Zana Mojancevska | Trelleborgskliniken | |
1439 | Ico Mojancevski | Trelleborgs Kommun | |
1419 | Cecilia Nordqvist | Avonova Hälsa Ab | |
1418 | Lennart Nordqvist | Avonova Hälsa Ab | |
1453 | Conny Olin | Tre-Mek | |
1468 | Pande Pasarikovski | ||
1411 | Franco Persi | Comune Di Villalvernia (Al) - | |
1455 | Lars Peter | Tre-Mek | |
1463 | Alberto Pittaluga | Comune Di Villalvernia (Al) | |
1454 | Zivan Sava | Tre-Mek | |
1436 | Hanna Skånberg | Socialdemokraterna | |
1435 | Martin Skånberg | Socialdemokraterna | |
1434 | Sasa Stosic | Socialdemokraterna | |
1470 | Anders Söderberg | ||
1407 | Helen Söderlindh | ||
1416 | Louise Söderlindh | Assemblin | |
1410 | Petra Tetschet | Avonova Hälsa Ab | |
1400 | Frida Thomasson | ||
1408 | Annette von Arnold | ||
1423 | Elvira Wernbecker | Avonova Hälsa Ab | |
1422 | Embla Wernbecker | Avonova Hälsa Ab | |
1424 | Enzo Wernbecker | Avonova Hälsa Ab | |
1448 | Maria Zeba | Trelleborgs Kommun | |
1430 | Andrea Öst | Socialdemokraterna | |
Promenad 3,5 km | |||
1297 | Charlie Aall Flood | Sportsclub Oasen | |
1287 | Ann-Britt Ahlgren Olsson | Sportclub Oasen | |
1272 | Birgitta Almroth | Socialdemokraterna | |
1252 | Alina Bak | ||
1251 | Amelia Bak | ||
1250 | Linda Bak | ||
1306 | Fanny Benediktsson | ||
1307 | Meja Benediktsson | ||
1284 | Annique Berndtsson | Trelleborg Ab | |
1271 | Hans Björklund | Socialdemokraterna | |
1262 | Marie Carlsson | ||
1310 | Jens Carlström | ||
1275 | Monica Carlström | Socialdemokraterna | |
1291 | Jhon Carupi | ||
1298 | Rasmus Daun | Sportsclub Oasen | |
1293 | Emil Ekman | ||
1292 | Emma Ekman | ||
1290 | Grace Ekman | ||
1289 | Leif Ekman | ||
1301 | Pernilla Ekman | Oasen | |
1265 | Göran Hansson | Socialdemokraterna | |
1277 | Christel Holmberg | Socialdemokraterna | |
1267 | Lennart Höckert | Socialdemokraterna | |
1311 | Izabelle Isaksson Sandström | Skånska Rörinstallationer Ab | |
1260 | Emil Johansson | Ea Installationer Ab | |
1259 | Henrik Jönsson | Ea Installationer Ab | |
1263 | Jouni Kairala | ||
1257 | Anders Kindmo | Skånska Rörinstallationer Ab | |
1281 | Rita Knutsson | ||
1253 | Mikael Kortz | Assemblin | |
1288 | Martin Leidersdorff | Sportsclub Oasen | |
1309 | Elias Lindbäck | ||
1270 | Ann Lindkvist | Socialdemokraterna | |
1266 | Anitha Ljung | Socialdemokraterna | |
1276 | Paul Lövdahl | Socialdemokraterna | |
1258 | Henrik Nilsson | Ea Installationer Ab | |
1308 | Inger Nilsson | ||
1268 | Johnny Nilsson | Socialdemokraterna | |
1269 | Liz Damm Nilsson | Socialdemokraterna | |
1294 | Oscar Nilsson | Oasen | |
1299 | Linus Olofsson | Sportsclub Oasen | |
1286 | Patrik Pariola | Sportsclub Oasen | |
1282 | Maja Relli | ||
1283 | Malte Relli | ||
1300 | Amelie Rosquist | Sportsclub Oasen | |
1312 | Mikael Rubin | ||
1280 | Helena Sandborg | ||
1278 | Mathilda Sandborg | ||
1279 | Patrik Sandborg | ||
1264 | Charlie Sjöberg | Socialdemokraterna | |
1255 | Bengt Sonesson | Centrallagret Trelleborg Ind | |
1256 | Monica Sonesson | Centrallagret Trelleborg Ind | |
1296 | Jimmy Södergren | Sportsclub Oasen | |
1254 | Ellen Thorell | Assemblin | |
1261 | Ellen Thorell | Ea Installationer Ab | |
1469 | Anna Wallentin | ||
1274 | Joakim Wollin | Socialdemokraterna | |
1273 | Anders Yngve | Socialdemokraterna | |
1285 | Mats Åkerman | Trelleborg Ab | |
1295 | Joel Ödin | Oasen Trelleborg |